Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gentikoule
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!



Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 49
Registration date : 19/09/2007

Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!!   Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! EmptyΤετ Σεπ 26, 2007 4:32 pm

και φυσικά δεν πιστεύω κάποιος να διαφωνεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!!   Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! EmptyΤετ Σεπ 26, 2007 4:42 pm

gentikoule έγραψε:
και φυσικά δεν πιστεύω κάποιος να διαφωνεί.
Ευτυχώς είμαι πεθερά free εγώ!@!! φαντάσου ούτε σχέση δεν έχω....μακριά και αγαπημένοι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas_
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
kostas_


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Registration date : 14/09/2007

Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!!   Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! EmptyΤετ Οκτ 10, 2007 5:48 pm

..........βασικα δεν με ενοχλει, κανει και 2/3 καλα φαγητα και με φτιαχνει.
Οταν δε μια φορα μου την εσπασε (καποια αποφαση μας δεν τις αρεσε και μουρμουριζε και με πετυχε σε περιπτωση) απλα τις εδειξα την πορτα λεγοντας οτι σε αυτο το σπιτι αποφασιζει αλλος και αν δεν τις αρεσει ξερει τι πρεπει να κανει. Κατεβασε τα μουτρα για λιγες μερες και αυτο ηταν.....απλα πραγματα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dr.sveltana
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!



Αριθμός μηνυμάτων : 22
Registration date : 28/10/2007

Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!!   Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! EmptyΚυρ Οκτ 28, 2007 8:15 pm

gentikoule έγραψε:
και φυσικά δεν πιστεύω κάποιος να διαφωνεί.

διαφωνω, μια πεθερα μπορει να φανει πολυ χρησιμη!!! αρκει να βρεις τα κουμπια της
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!!   Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! EmptyΔευ Οκτ 29, 2007 12:49 am

άμα είναι και η μάνα μου η πεθερά...η καλύτερη της νύφης!!
(για αυτό δεν πολυκυκλοφορώ την μάνα μου..μην το πάρουν χαμπάρι οι γκόμενες και κάνουν ουρά μετά! ) Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RaNiA_RoXx
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
RaNiA_RoXx


Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ηλικία : 31
Registration date : 14/09/2007

Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!!   Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!! EmptyΔευ Οκτ 29, 2007 3:08 pm

ο πατερας μου με τη γιαγια μου (την μανα της μανας μου) εχουνε πολυ καλες σχεσεις παντως. δεν εχουν τσακωθει ποτε για τπτ... μονο με τον πεθερο ειχανε καποια προβληματα μου χε πει, αλλα εσπασε ο παγος ευκολα πριν το γαμο τους =Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://music.kapsimo.com
 
Πεθερά καλή μόνο ΝΕΚΡΗ!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Η γωνιά των llamas :: Αερολογίες-
Μετάβαση σε: