Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
alekos1967
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
alekos1967


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Registration date : 17/09/2007

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 12:06 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 12:09 pm

βρε ουστ, τσογλαναραδες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zupi
Αρχίζει να μ'αρέσει
Αρχίζει να μ'αρέσει
zupi


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 114
Registration date : 13/09/2007

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 12:48 pm

είναι λεπτά ζητήματα αυτά κ δεν είμαστε αρμόδιοι...
έχω κάνει 2 εφταήμερα τουρνέ στο παρελθόν στα πομακοχώρια κ έχω δει αρκετά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Digitex
Επισκέπτης




ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:51 pm

χαχαχαχαχαχαχχα...το ειδαμε κι αυτο...να δουμε ποτε θα τρελλαθουμε ολοι μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 9:22 am

Προτείνω.....τρεις τεθωρακισμένες ΤΞ να μπουν και να τα πάρουν αμπάριζα....και μιας θα έχουν πάρει και φόρα το πυροβολικό να κάνει carpet bombing μέχρι την Πόλη και μετά προέλαση των ΤΘ ΤΞ....ε μα ποιά μας τα έχουν πρήξει γμ το φελέκι τους!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Druidis
Αρχίζω και κολλάω!
Αρχίζω και κολλάω!
Druidis


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 40
Location : Κόρινθος-Καβάλα
Registration date : 16/09/2007

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 11:49 am

ntelirios έγραψε:
Προτείνω.....τρεις τεθωρακισμένες ΤΞ να μπουν και να τα πάρουν αμπάριζα....και μιας θα έχουν πάρει και φόρα το πυροβολικό να κάνει carpet bombing μέχρι την Πόλη και μετά προέλαση των ΤΘ ΤΞ....ε μα ποιά μας τα έχουν πρήξει γμ το φελέκι τους!!
.
οκ ξυπνα τωρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.korinthosfans.gr
sTeLiTo
Επισκέπτης




ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 11:51 am

και μετα να παμε προς τα βορεια, να κατακτησουμε τα βαλκανια, να παρουμε το στρατο τους να ορμηξουμε στη γερμανια, μετα στην ιταλια και σιγα σιγα σε ολες τις ευρωπαικες χωρες και μετα θα επεκταθουμε σε αμερικη, ωκεανια και ασια και τελος θα εχουμε κατακτησει ολο τον κοσμο ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ 989253 πιστευω το σχεδιον κατακτησης του κοσμου ειναι ετοιμο ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ 989253 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 11:51 am

Ξύπνιος είμαι αλλά τ@σες μαλ@κίες που ακούω τη να πω ρε γμτ?? Να μην πετάξω και εγώ μία...ήθελα να ήξερα αυτούς τους ανθρώπους γιατί τους βάζουν στα ψηφοδέλτια???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 11:53 am

sTeLiTo έγραψε:
και μετα να παμε προς τα βορεια, να κατακτησουμε τα βαλκανια, να παρουμε το στρατο τους να ορμηξουμε στη γερμανια, μετα στην ιταλια και σιγα σιγα σε ολες τις ευρωπαικες χωρες και μετα θα επεκταθουμε σε αμερικη, ωκεανια και ασια και τελος θα εχουμε κατακτησει ολο τον κοσμο ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ 989253 πιστευω το σχεδιον κατακτησης του κοσμου ειναι ετοιμο ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ 989253 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ 989253
Αν πρέπει εγώ απλά να ξυπνήσω εσύ πρέπει να κόψεις τα ναρκωτικά!!! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ 251206
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Druidis
Αρχίζω και κολλάω!
Αρχίζω και κολλάω!
Druidis


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 40
Location : Κόρινθος-Καβάλα
Registration date : 16/09/2007

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 12:01 pm

Αντε με το καλο να παρουν οι Καυλωμενοι τα οπλα και να κανουν ντου...εγω προσωπικα θα κατσω να φιλαω τις γυναικες τους... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.korinthosfans.gr
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 12:03 pm

Και εγώ να πίνω τα αποθέματα τσίπουρου!!!! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Papasouzas
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Papasouzas


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ηλικία : 116
Location : Κρήτη
Registration date : 13/09/2007

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 12:10 pm

ntelirios έγραψε:
Ξύπνιος είμαι αλλά τ@σες μαλ@κίες που ακούω τη να πω ρε γμτ?? Να μην πετάξω και εγώ μία...ήθελα να ήξερα αυτούς τους ανθρώπους γιατί τους βάζουν στα ψηφοδέλτια???

Για τον ιδιο λογο που μπαινουν ολοι οι αλλοι μαλακες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ   ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 12:20 pm

I rest my case....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Η αρένα των llamas :: Πολιτικά-
Μετάβαση σε: