Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?

Πήγαινε κάτω 
+6
gentikoule
Papasouzas
Loukoumaki
ntelirios
Druidis
prozak
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:00 am

prozak έγραψε:
εννοεί την χειρα!!!
αλλά από ορθογραφία γιοκ!!!
lol!
τωρα εσυ μου την ειπες? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:00 am

Όχι καλά το έγραψα...την χήρα την χήρα...με τα πέντε ορφανά!!!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:01 am

ntelirios έγραψε:
Όχι καλά το έγραψα...την χήρα την χήρα...με τα πέντε ορφανά!!!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
ρε μλκ δε με βοηθας με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:02 am

Η χήρα με τα 5 ορφανά!! Ρε μλκ που ζεις? που ζεις?????

Το χέρι σου ρε λακαμά!! Και μετά μου λες ότι είσαι και έμπειρος!!! Α ρε καμμένε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:03 am

τετοια ορολογια μονο κατι μλκες σαν εσενα χρησιμοποιουν....εγω δεν ειμαι εμπειρος στη χηραμε πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 εσυ ομως πρεπει να εισαι με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:11 am

sTeLiTo έγραψε:
τετοια ορολογια μονο κατι μλκες σαν εσενα χρησιμοποιουν....εγω δεν ειμαι εμπειρος στη χηραμε πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 εσυ ομως πρεπει να εισαι με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Όχι φίλε μου...η γνώση ποτέ δεν έβλαψε κανέναν! Και εξάλου μην προσπαθείς να τα ρίξεις σε εμένα επειδή εσύ ποτέ σου δεν ενδιαφέρθηκες να μορφωθείς.
Ξέρεις η λεπτομέρεια ξεχωρίζει τους ανθρώπους....
Και ναι είμαι μλκς αλλά όχι του είδους που εννοείς εσύ...Το ότι είσαι έμπειρος στην χήρα δυστυχώς φίλε μου στέλιο το ξέρουν μέχρι και οι τοίχοι που σουβάτησες!!!!! lol! lol! lol! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 251206
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:15 am

τι σχεση εχει η γνωση με τις μαλακιες που μονο εσυ λες? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 104135 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 104135 ομιτζι δλδ, θα μας τρελανεις με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 104135

καλα, δε θα προσπαθησω να σου αποδειξω που ειμαι εμπειρος και που οχι, γιατι πρωτον ποσως με ενδιαφερει τι πιστευεις με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 και δευτερον, χεσμενο σε εχω με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:25 am

sTeLiTo έγραψε:
τι σχεση εχει η γνωση με τις μαλακιες που μονο εσυ λες? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 104135 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 104135 ομιτζι δλδ, θα μας τρελανεις με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 104135

καλα, δε θα προσπαθησω να σου αποδειξω που ειμαι εμπειρος και που οχι, γιατι πρωτον ποσως με ενδιαφερει τι πιστευεις με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 και δευτερον, χεσμενο σε εχω με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Χεσμένο με έχεις? Τα πιπινάκια δεν θα στα κάνω κονέ τότε καμμένε!!
Ένας άνθρωπος πρέπει να είναι σε θέση να γνωρίζεί όσα περισσότερα μπορεί....Αφού δεν σε έχω τρελάνει τόσο καιρό καλά τα πας!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:28 am

αν θυμαμαι καλα εσυ ηθελες κονε με τις 17χρονες με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
μην ανησυχεις, και δεν τρελενομαι ευκολα με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:29 am

sTeLiTo έγραψε:
αν θυμαμαι καλα εσυ ηθελες κονε με τις 17χρονες με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
μην ανησυχεις, και δεν τρελενομαι ευκολα με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Ναι ρε για την εμπειρία...δεν έχω εμπειρία από 17χρονες!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253

Βασικά πάλι το μαμήσαμε το θέμα...το κατάλαβες ή να στο ζωγραφίσω???? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:30 am

δε πειραζει...αρκει που εχω εγω με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253

εε κλασικα, παει κι αυτο με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:32 am

Τέσπα...θα μας πεις πόσες τώρα έχεις φυστικώσει? Και άσε τις παπαγιές για τις 15...σιγά μην πήρες και ολόκληρη γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:33 am

και ξαναγυρνάμε στο αρχικό θέμα...

πόσους ερωτικους συντρόφους είχατε μέχρι σήμερα...?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:34 am

2 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:49 am

Αποκλείεται!!! Ρε πες τον πραγματικό αριθμό!!
Πρόζακ μου όπως είδες πρώτος προσπάθησα να επαναφέρω την τάξη!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:52 am

δλδ τι πρεπει να ακουσεις για να πειστεις? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:56 am

Την αλήθεια! ΘΑ αρχίσω να ρωτάω κόσμο...πρόσεχε! Μπορεί να μάθω κάτι που δεν θες να μαθευτεί.....
Οπότε άρχισε να κελαηδάς...σκουλήκι!!!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 10:58 am

ωραια, αν βαλεις και την τελευταια, 3 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 αυτες μονο με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:00 am

βασικα οχι, η τελευταια δε μετραει με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 οποτε μονο 2πππ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:02 am

Γιατί δεν μετράει η τελευταία? Το ερώτημα είναι απλό....το πήδηξες ή την άφησες και αυτή?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:03 am

την τελευταια για την ωρα την αφησα με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 αρα παραμενουμε στον αριθμο 2 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:06 am

sTeLiTo έγραψε:
την τελευταια για την ωρα την αφησα με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 αρα παραμενουμε στον αριθμο 2 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Δλδ δεν σου έκανε κουκου την κρίσιμη στιγμή??? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 104135 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 104135
Ή δεν σου έκατσε απλά γιατί είσαι ηλίθιος? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:09 am

τι ειμαι ρε, σαν εσενα να μη μου κανει κουκου? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253

απλα κατι χτυπησε μεσα μου (πιθανοτατα η μαλακια με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253) και αποφασισα οτι δε τη θελω με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:11 am

απλα επειδη αλλαζω γνωμες σε δευτερολεπτα μεσα, ειπα "για την ωρα" με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:13 am

sTeLiTo έγραψε:
τι ειμαι ρε, σαν εσενα να μη μου κανει κουκου? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253

απλα κατι χτυπησε μεσα μου (πιθανοτατα η μαλακια με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253) και αποφασισα οτι δε τη θελω με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 989253
Αγαπητέ μου σε αυτό το θέμα ποτέ δεν είχα πρόβλημα....μάλιστα ούτε το ποτό με σταματάει, όπως κάποιους άλλους (ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε!!)....
Ήθελα να ήξερα πόσο χάλια ήταν αυτή η κοπέλα που δεν της έκατσες!! Σαβουρογ@μη!!!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 2 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Η γωνιά των llamas :: Κουτσομπολιό-
Μετάβαση σε: